تور

;

تور قشم

تور قشم یکی از پرفروش ترین و بهترین تورهای داخلی در سال های اخیر می باشد که گردشگران و مسافران بسیار زیادی برای گذراندن اوقات فراغت بی نظیری به دنبال رزرو تور قشم هستند. مجریان برگزاری این تور سعی بر آن دارند تا بهترین برنامه سفر را برای گردشگران و مسافران خود ارائه دهد و بازدید از جاذبه های گردشگری این جزیره را در اولویت های برنامه سفر تور قشم قرار دهند.

تور قشم

آیا شما نیز به دنبال رزرو و شرکت در یکی از بهترین تور قشم هستید؟ آیا از بهترین زمان شرکت در تور قشم آگاه هستید؟ آیا از جاذبه های گردشگری و دیدنی این جزیره اطلاع دارید؟ تور قشم یکی از پرطرفدارترین تورهای داخلی در سطح کشور می باشد که امروزه توسط آژانس های مسافرتی و شرکت های هواپیمایی برگزار می شود و سالانه هزاران نفر گردشگر و توریست به کمک تورهای قشم، از این جزیره بازدید به عمل می آورند. جزیره قشم بزرگترین جزیره شناخته شده در کشور ما می باشد که در استان هرمزگان واقع شده و تاریخ آن نیز به دوران ساسانیان باز می گردد. با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان نیز بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال برنامه ریزی سفری به سوی این جزیره هستند تا از این طریق بتوانند یکی از بهترین و بی نظیرترین سفرهای خود را به سوی جنوب کشور داشته باشند. این جزیره با شهر بندرعباس و جزیره لارک همسایه بوده و این مناطق از مهمترین نقاط دسترسی به سوی این جزیره می باشد. تور قشم با داشتن امکانات و خدمات بسیار بی نظیر خود توانسته است بهترین سفر را برای گردشگران و توریست ها به ارمغان بیاورد. فاصله این جزیره تا شهر تهران در حدود 1276 کیلومتر می باشد و مسافران می توانند خود را به شکل هوایی و زمینی به این جزیره برسانند.

جاذبه های گردشگری جزیره قشم

آژانس های گردشگری که قصد برگزاری تور قشم را دارند می توانند در برنامه سفر خود بازدید از بهترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری این جزیره را جای داده و گردشگران بتوانند سفر بسیار هیجان انگیزی را تجربه کنند. از مهم ترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری جزیره قشم می توان به موارد زیر اشاره کرد: - بام قشم: گردشگران می توانند با سفر به این منطقه کل جزیره قشم را از بلندترین نقطه ی این جزیره مشاهده کنند. - دره ستاره ها: از عجایب هفت گانه قشم می باشد که هنگام وزش باد صداهای عجیبی در این دره به گوش گردشگران و توریست ها می رسد. - تنگه چاهکوه: این تنگه با داشتن دره های عمود بر هم و دیواره های حفره ای شکل خود، شکل و منظره بسیار عجیبی را به وجود آورده و توجه هر گردشگری را در تور قشم به سوی خود جذب می کند. - ژئوپارک قشم: این پارک اولین ژئوپارک در خاورمیانه می باشد که انواع جانوران مختلف را می توان در این پارک مشاهده نمود.

بهترین زمان برای رزرو تور قشم

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این امر اشاره شد، امروزه تور قشم از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده و گردشگران برای سفر خود به این جزیره سعی بر آن تا با تور قشم اقدام به سفر داشته باشند. توجه داشته باشید که مجریان تورهای برگزاری شده به سوی این جزیره بهترین و لوکس ترین هتل ها و رستوران های قشم را رزرو می کنند تا از این طریق گردشگران لحظات به یادماندنی را در این جزیره داشته باشند. بهترین زمان برای رزرو تور قشم چند روز قبل از سفرتان به سوی این جزیره می باشد تا از این طریق بتوانید بهترین تور قشم را با بی نظیرترین امکانات موجود در آن رزرو نموده و سفری بسیار هیجان انگیزی را تجربه کنید.