• قیمت: ۵۵۰٫۰۰۰
  • مدت : ۲ شب و ۳ روز

خدمات تور:

2شب و 3روز اقامت در خانه محلی،7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام،پذیرایی میان وعده،اتوبوس توریستی

برنامه سفر:

روز اول حرکت از تهران به مقصد طبس،روز دوم پس از طی مسیر، و صرف صبحانه به سمت روستای خرو، قلعه اسماعیلیه،آبگرم معدنی مرتضی علی و طاق شاه عباسی  و سپس به سمت طبس می رویم.بعد از صرف ناهار برای بازدید از روستای تاریخی اصفهک ،طبس را ترک گفته و خود را برای دیدن صحنه های زیبای بافت تاریخی ، مزارع سبزیجات و نخلستان آماده می کنیم و شب به سوی اقامتگاه رفته و صرف شام روز اول راتمام می کنیم.
روز سوم صبح پس از صرف صبحانه به سمت دره شگفت انگیز جن ها (کال جنی)  و به دیدن مناظر ناب و بی نظیر و همچنین معبد 1500 ساله میترا می پردازیم. آخرین سکانس کال جنی شنا در استخر طبیعی و حرکت در زیر کوه های عظیم است. سپس به سمت روستای توریستی ازمیغان حرکت می کنیم و پس از ناهار برای بازدید از بهشت پنهان کویر راهی سرزمین اسرار آمیز نخلستان وحشی فشاه می شویم و بعد از برپا کردن آتش و خوردن سیب زمینی آتشی به طبس بازمی گردیم و از باغ تاریخ گلشن و موزه مردم شناسی بازدید می کنیم.
روز چهرم پس از صرف صبحانه به سمت کویر حلوان رفته و بر روی رمل های آن قدم می زنیم – سپس به سمت شهر خور حرکت کرده – در مسیر به طرف دریاچه نمک خور و بیابانک رفته و از این دریاچه ی زیبا دیدار و عکاسی کرده و به شهر خور می رسیم – ناهار صرف کرده – به سمت تهران حرکت می کنیم.