• قیمت: ۶٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان + ۲۱۰۰ دلار
  • مدت : ۷ شب و ۸ روز
  • تاریخ اولین برگزاری : 1397/04/25
  • تاریخ آخرین برگزاری : 1397/06/22
  • خدمات تور : صبحانه در همه هتل ها به صورت بوفه باز+راهنمای فارسی زبان+ترانسفر فرودگاهی+بلیط هواپیمایی قطری اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی ترانسفرها در روز های بازدید همراه با ورودیه ها+ اخذ ويزاي كشور کره جنوبي+ ترانسفر هوایی بین شهرهای سئول به جیجو و جیجو به سئول

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت
BB ۶٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان + ۲۱۰۰ دلار ۶٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان + ۲۴۵۰ دلار ۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان + ۱۸۰۰ دلار ۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان + ۱۴۰۰ دلار

خدمات تور:

صبحانه در همه هتل ها به صورت بوفه باز+راهنمای فارسی زبان + ترانسفر فرودگاهی + بلیط هواپیمایی قطری  / اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی ترانسفرها در روز های بازدید همراه با ورودیه ها + اخذ ويزاي كشور کره جنوبي + ترانسفر هوایی بین شهرهای سئول به جیجو و جیجو به سئول

برنامه سفر:

4شب اقامت در سئول Fraser Place Namdaemun Hotel

روز اول : 

ورود به فرودگاه سئول و ترانسفر زمینی به سمت هتل که 1ساعت و نیم به طول می انجامد، سپس اخذ اتاق و استراحت.

روز دوم : 

صرف صبحانه در هتل، سپس اجرای گشت تمام روز و باز دید از کاخ آبی (کاخ ریاست جمهوریBlue House)، سپس بازدید از کاخ گیونگ بوک ( کاخ شمالی  GYEONGBOK PALACE)، سپس بازدید از خیابان INSADONG  که خیابانی مملو از فروشگاه های صنایع دستی آنتیک میباشد، صرف ناهار در رستوران محلی، در ادامه بازدید از روستای بوکچون هانوک (BUKCHON HANOK VILLAGE) این روستا محل زندگی حاکمان سلسله چوسان بوده، سپس بازدید از برج مخابراتی سئول که به نام برج N معروف است. سپس بازگشت به هتل و استراحت.

روز سوم : 

صرف صبحانه در هتل سپس اجرای گشت تمام روزشهر یونجین (YONGIN) به صورت زمینی در حدود 1 ساعت، سپس بازدید از روستای سنتی و قدیمی (Minsok village) و بعد از بازدید از این روستای قدیمی بازگشت به سمت سئول در ساعت 13 و در ادامه صرف ناهار در رستوران (هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد) ،سپس گشت خرید در خیابان (MYEONGDONG) و در ادامه بازدید از نمایش بدون کلام و احساسی (NANTA non-verbal performance) ، سپس بازگشت سئول و صرف شام و استراحت.

روز چهارم : 

صرف صبحانه در هتل، سپس اجرای گشت تمام روز از شهر گپیونگ (GAPYEONG  ) به صورت زمینی در حدود 1ساعت و نیم و در ادامه بازدید از جزیره بسیار زیبای نامی(NAMI ISLAND ) ، صرف ناهار در رستوران محلی، سپس بازدید از پارک (PETITE FRANCE )  (در این پارک شما از ساختمان هایی با معماری فرانسوی، فرهنگ فرانسوی و غذاهای فرانسوی بازدید و استفاده می نمایید ) تا ساعت 17:00 و سپس بازگشت به سئول و استراحت.

روز پنجم :

 صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت فرودگاه سئول.

3 شب اقامت در جزیره جیجو Seogwipo KAL Hotel

روز پنجم :

 ورود به فرودگاه جیجو،صرف ناهار در رستوران، سپس  ورود به هتل و اخذ اتاق. در ادامه اجرای گشت نیم روز بازدید از جزیره جیجو.

 روز ششم : 

صرف صبحانه در هتل، سپس اجرای گشت تمام روز بازدید از جزیره جیجو که شامل آبشار چئونجیون (CHEONJEYEON WATERFALL )، در ادامه بازدید از باغ گل جیجو (YEOMIJI BOTANICAL GARDEN )، صرف ناهار در رستوران محلی، بازدید از قصر شیشه ای (GLASS CASTLE )، در ادامه بازدید از صخره های رسوبی (YONGMEORI CLIFF) سپس بازگشت به هتل و استراحت.

روز هفتم : 

صرف صبحانه در هتل، سپس اجرای گشت تمام روز بازدید از جزیره جیجو که شامل قله سانگسان سان رایس پیک (SUNGSAN SUNRISE PEAK )، در ادامه بازدید از شرقی ترین نقطه جزیره جیجو به اسم سئوپ جیکوجی(SEOPJIKOJI )، سپس بازدید از غار ایلچول (ILCHUL LAND )، صرف ناهار در رستوران محلی، در ادامه بازدید از دنیای زیر آب با کشتی که طبقه پائین آن پنجره هایی تعبیه شده برای دیدن دنیای زیر آب(SEOGWIPO SUBMARINE ). سپس بازگشت به هتل و استراحت.

روز هشتم : 

صرف صبحانه در هتل ،تحویل اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه جیجو و پرواز به سمت سئول و در ادامه ترک کشور کره جنوبی به مقصد ایران.

 

مدارک لازم :

اصل گذرنامه با 6 ماه اعتبار از تاریخ خروج از کشور کره جنوبی، نامه تمکن مالی، ترجمه شناسنامه و مدرک شغلی، یک قطعه عکس رنگی 3 در 4

توضیحات:

شرایط کنسلی درزمان ثبت نام مشخص می گردد.

پرداخت50%مبلغ تور در هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

درصورت افزایش نرخ بلیت هواپیما قبل از حرکت تور، تفاوت آن از مسافر دریافت خواهد شد.

ضمانت بازگشت به ازای هرنفر وجه نقد یا ضمانت بانکی دریافت می گردد.

درصورت عدم صدور ویزا توسط سفارت این شرکت هیچ تعهدی را برای صدور ویزا نخواهدداشت وپس از کسر مبلغ تعیین شده الباقی مبلغ مسترد می گردد.

مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین از بابت هرنوع ممنوعیت خروج ازکشور برعهده مسافر می باشد، در غیراینصورت مسئول هزینه های مربوط خواهد شد.

نرخ بلیط براساس پایین ترین نرخ سیستمی در نظر گرفته شده، در صورت تغییر نرخ سیستم ما به التفاوت آن از مسافر دریافت می گردد.