• قیمت: ۵/۷۹۰/۰۰۰ تومان+ ۴۳۹۰ یورو
  • تاریخ اولین برگزاری : 1396/12/25
  • تاریخ آخرین برگزاری : 1397/01/02
  • خدمات تور : بلیط رفت و برگشت با پرواز امارات،ترانسفرهای فرودگاهی،پروازهای داخلی،اقامت درهتلهای 5ستاره با صبخانه،ویزای استرالیا،بیمه مسافرتی،تورلیدرفارسی زبان،گشت های شهری به همراه تورلیدرفارسی زبانو راهنمای محلی طبق برنامه تور.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت (4 تا 11 سال) کودک بدون تخت (2 تا 4 سال)
BB ۵/۷۹۰/۰۰۰ تومان+ ۴۳۹۰ یورو ۵/۷۹۰/۰۰۰ تومان+ ۶۲۹۰ یورو ۵/۴۹۰/۰۰۰ تومان+ ۳۲۹۰ یورو ۵/۴۹۰/۰۰۰ تومان+ ۱۵۹۰ یورو

تور استرالیا

استرالیا ششمین کشور دنیا از لحاظ وسعت میباشد .استرالیا از غرب به اقیانوس هند و از شرق به اقیانوس آرام میرسد . استرالیا از کشورهای مدرن و جذاب امروزی است که بشدت مورد توجه گردشگران بین المللی قرار دارد و هر ساله مسافران زیادی از سرتاسر دنیا جذب شگفتی های مدرن آن میشوند و هرساله تورهای خارجی زیادی به مقصد استرالیا برگزار میگردد ، در تور استرالیا شهرهای ملبورن ، سیدنی ، بریزین و پرت بسیار مورد توجه قرار دارد و علاوه براین شهرهای مهم ، طبیعت اعجاب آور ، ساحل ها و بیابان های وسیع استرالیا ،  باعث شده از مناطق وسیع توریستی باشد که از همه دنیا برای دیدن آن ، به این ناحیه از کره زمین سفر شود!

تور استرالیا
نواحی زیادی از استرالیا نیمه خشک هستند  و فواصل شهرها اغلب کم است  و می توانید با وسایل حمل و نقل زمینی ، سفری لذت بخش به نقاط مختلف آن داشته باشید . شلوغ ترین ایلت استرالیا  ، ویکتوریا و نیو ساوت ولز هستند  که هر دو این ایالت ها، وسیع ترین مناطق در غرب استرالیا میباشند. آژانس گردشگری پرستو سیر ارائه کننده خدمات فروش بلیط هواپیما و همچنین ارائه کننده تور های داخلی و خارجی متنوع تور استرالیا را با شرایط زیر و با قیمت مناسب ارائه میدهد.

.

مدارک مورد نیاز  تور استرالیا 13 روز و 12 شب

نرخ کودک زیر2سال 990/000 تومان می باشد.

درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه10%مبلغ ریالی تور و هزینه های مربوط به ترجمه کسر و مابقی مسترد می گردد.

پرداخت50%مبلغ توردرهنگام ثبت نام الزامی می باشد.

درصورت افزایش نرخ بلیت هواپیما قبل از حرکت تور،تفاوت آن از مسافردریافت خواهدشد.

ضمانت بازگشت به ازای هرنفر50میلیون تومان وجه نقدیاضمانت بانکی یا چک رمزدارضروری است که پس از بررسی مدارک درصورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

اصل مدارک مسافرین تازمان بازگشت از سفر نزد آژانس گردشگری پرستو سیر باقی خواهد ماند.

مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین از بابت هرنوع ممنوعیت خروج ازکشور برعهده مسافر می باشد،در غیراینصورت مسئول هزینه های مربوط خواهد شد.