تور قشم ویژه نوروز 98، یک تعطیلات استثنایی در آب های خلیج فارس

 

شرکت در تور قشم ویژه نوروز 98، فرصت یک تعطیلات استثنایی با لحظاتی سراسر، هیجان و شادی است. جزیره قشم، یکی از جاذبه های گردشگری ایران است و در تمام ایام سال، به ویژه ایام نوروز پذیرای تعداد بیشماری توریست و گردشگر داخلی می باشد. آنچه از زیبایی وصف ناپذیر جاذبه های گردشگری جزیره قشم شنیده اید، تنها قسمت بسیار کوچکی درباره این جزیره است.

شرکت در تور قشم ویژه نوروز 98، فرصت یک تعطیلات استثنایی با لحظاتی سراسر، هیجان و شادی است. جزیره قشم، یکی از جاذبه های گردشگری ایران است و در تمام ایام سال، به ویژه ایام نوروز پذیرای تعداد بیشماری توریست و گردشگر داخلی می باشد. آنچه از زیبایی وصف ناپذیر جاذبه های گردشگری جزیره قشم شنیده اید، تنها قسمت بسیار کوچکی درباره این جزیره است. اگر تاکنون موفق نشده اید این جزیره بی نظیر در جنوب کشور را تماشا کنید، پیشنهاد می کنیم نوروز 98 را برای شرکت در تور قشم انتخاب کنید. پرستو سیر آماده ارائه خدمات گردشگری به شما مسافران عزیز در ایام نوروز می باشد.

با شرکت در تور قشم ویژه نوروز 98، جزیره قشم را بهتر بشناسیم

گردشگری و لذت بردن از تفریحات آبی و خرید، تنها قسمتی از مزیت های شرکت در تور قشم ویژه نوروز 98 است. اگر در تور قشم شرکت کنید می توانید با موقعیت جغرافیایی جزیره، شرایط آب و هوایی، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری قشم، جاذبه های طبیعی و سواحل بسیار دل انگیز آن آشنا شوید.

در اطراف قشم، جزیره های کوچک و بزرگی وجود دارند که همه جزو مکان های توریستی آن محسوب می شوند. اگر در تور قشم ویژه نوروز 98 شرکت کنید می توانید تمام جزیره های خلیج فارس در اطراف قشم را نیز تماشا کنید. جزیره هایی مانند تنب بزرگ و کوچک، جزیره هنگام، ابوموسی و ...، دیدنی های زیادی دارند که می توانید آن ها را تماشا کنید.

اگر به تجارت و کسب و کار در جزیره قشم علاقه دارید، رزرو تور قشم ویژه نوروز 98 می تواند شما را با بندرهای جزیره، اقتصاد و کسب و کارهای این منطقه آشنا کند. بازدید از تمام قسمت های مسکونی و اسکله های جزیره قشم هم از نظر گردشگری و هم از دیدگاه تجارت، بسیار مفید است.

خرید بلیط هواپیما برای تور قشم ویژه نوروز 98

اولین و مهم ترین اقدام مسافران نوروزی برای رزرو تور قشم ویژه نوروز 98، خرید بلیط جزیره است. قطعاً بدون تهیه بلیط سفر هوایی، رزرو هتل یا رزرو تورهای قشم گردی، کاری بیهوده است. بنابراین بهتر است چند هفته زودتر نسبت به کسب اطلاعات بلیط پروازهای جزیره قشم اقدام کنید تا بتوانید سریع تر، بلیط های خود را خریداری کنید. پیشنهاد می کنیم برای رزرو بلیط هواپیمای تور قشم ویژه نوروز 98 از طریق آژانس خدمات مسافرتی پرستو سیر اقدام کنید.

رزرو هتل در تورقشم ویژه نوروز 98

مسافران متقاضی شرکت در تور قشم ویژه نوروز 98 همیشه با مشکل رزرو هتل مواجه هستند. پرستو سیر این مشکل را به خوبی برطرف کرده است، بنابراین با خیال آسوده می توانید برنامه ریزی سفر به قشم در ایام نوروز را تنظیم کنید.

قیمت اقامت در هتل های قشم با توجه به رتبه هتل، تعداد روز و شب اقامت در هتل، امکانات، تور گردشگری جزیره و ... تغییر می کند. نرخ رزرو هتل در تور قشم ویژه نوروز 98، در ایام اول هفته معمولاً ارزان تر و در ایام آخر هفته کمی گران تر است؛ البته این نکته را از خاطر نبریم که قیمت هتل ها در تمام ایام تعطیلات نوروز، مراسم یا مناسبت های رسمی و ملی در مقایسه با سایر روزهای سال، بالاتر است.

مزیت رزرو تورهای نوروزی 98 در آژانس پرستو سیر

یکی از تورهایی که پرستو سیر به صورت اختصاصی به مسافران عزیز ارائه می دهد، تور قشم ویژه نوروز 98 است. البته تور قشم در سایر ایام سال نیز ارائه می شود اما تورهای نوروزی همیشه طرفداران خاص خود را دارد.

اگر برای رزرو تورهای نوروزی قشم از طریق پرستو سیر اقدام کنید، دغدغه های خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه مسافرتی یا راهنمای گردشگری را نخواهید داشت؛ با این خدمات در وقت و انرژی خود صرفه جویی می کند و از همه مهم تر، از سفر خود بسیار لذت خواهید برد.  

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *