تور رامسر ویژه نوروز 98

 

 

در این نوشته تعدادی از جاذبه های تور رامسر برای نوروز98 لیست شده اند و سعی شده تصویری کلی از آن چه در تور رامسر ارائه می شود ترسیم شود. جاذبه ها عبارتند از کاخ مرمر و تله کابین و پارک جنگلی و یک آبشار. در انتهای نوشته هم درخواست برای تماس و خرید تور مطرح می شود.

تور رامسر ویژه نوروز 98

سفری به عروس شهرهای ایران

رامسر چه از نظر طبیعی و چه از منظر شهرسازی یکی از زیباترین مناطق ایران است. جنگل های بکر و دست نخورده، ساحل فیروزه ای و تمیز، سازه های مدرن و تجهیزات تفریحی فوق العاده، خیابان هایی مزین به نخل های قدکشیده و هزاران هزار جاذبه ی دیگر، همه در این شهر سحرآمیز گردهم آمده اند. در این نوشته، سفری مجازی به این شهر خواهیم داشت و سعی می کنیم تجربه ای کلی از تور رامسر ویژه نوروز 98 ارائه دهیم. ما را در سفر به عروس شهرهای ایران همراهی کنید.

نگاهی کلی به تور رامسر ویژه نوروز 98

رامسر توسط دریای مازندران و رشته کوه های البرز در آغوش گرفته شده است و از طرفین، به چابکسر و تنکابن محدود می شود. اهمیت این شهر در ارائه همزمان زیبایی دریا، عظمت کوه، وقار جنگل و افتخار ساخته های دست بشر است. تقریبا هیچ ناحیه ی در شمال کشور این ظرفیت را ندارد. به عنوان مثال در ساری، برای شست و شوی پاها در ساحل باید سفری سی کیلومتری ترتیب دهیم و مانند این مثال فراوان است.

دیدنی های تور رامسر ویژه نوروز 98

به خصوص اگر به صورت زمینی مسیر رسیدن به رامسر را پیموده باشیم، در یک طرف جاده دریا و در سوی دیگر جنگل و کوهپایه را تماشا کرده ایم. در نتیجه، مناسب است که تور رامسر ویژه نوروز 98 را با بازدید از یک بنای تاریخی آغاز کنیم. کاخ مرمر، پیشنهاد ما برای آغاز تور است.

 

 کاخ مرمر، تلفیق معماری ایرانی و اروپایی

بازدید از کاخ مرمر یک  تیر و چند نشان است. به بیان دقیق تر، اول از همه گریزی به دالان تاریخ پر پیچ و خم این دیار می زنیم و سپس، از یک بنای خوش نقشه و زیبا بازدید می کنیم. این کاخ در باغی سرسبز قرار دارد و گشت زنی در آن می توان دیباچه ی سفرمان به دل طبیعت بکر رامسر باشد.

تله کابین رامسر، مقصد دوم

می توان با اطمینان گفت که سواری گرفتن از تله کابین رامسر، بخش فراموش نشدنی تور نوروزی شماست. تله کابین رامسر ارتفاعی قریب به هزارمتر را در دوازده دقیقه با سرعت سه متر بر ثانیه طی می کند و در این زمان، شما فرصت دارید با طبیعت خلوت کنید و در اوج هیجان، به خویشتن خویش بپردازید. همچنین، حضور در ارتفاع به شما این فرصت را می دهد تا از ماسه ی ساحل تا سبزی جنگل را در یک نگاه برانداز کنید.

بوستان جنگلی صفارود

در گام سوم می توانیم سراغ جنگل صفارود برویم. در حدفاصل جواهرده و رامسر، در عمق دره و همسایگی رود، بوستانی وجود دارد که علاوه بر منظره ی زیبا و بکر، پر است از چشمه های آب گرم و سرد. در نتیجه، اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند در طبیعت وقت بگذرانند حضور در این بوستان را در اولویت قرار دهید.

آبشار ایج رامسر

در تور رامسر ویژه نوروز 98 تنها به جاذبه ها و دیدنی های معمول و سنتی اکتفا نخواهیم کرد. معمولا در شمال به جنگل و دریا بسنده می کنند حال آن که، ظرفیت آبشارها چیزی نیست که بتوان به راحتی از کنارش عبور کرد. زمانی که به این آبشار برسیم مشاهده خواهید کرد که چگونه آب برف قله ها از دل صخره های سخت عبور می کند و به زمین های اطراف حیات می بخشد.

امیدواریم این بندهای کوتاه توانسته باشند تصویری کلی از تور رامسر ویژه نوروز 98 در اختیار شما قرار دهند. به خاطر داشته باشید برای هر سوال و پرسشی، در حد توان پاسخگو هستیم. در نتیجه تعلل نکنید و همین حالا با ما ارتباط بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *