• قیمت: 6/990/000
 • تاریخ برگزاری : 1396/09/09
 • خدمات تور : اخذ ويزاي شنگن
  بيمه ي مسافرتي سامان تا سقف پنجاه هزار يورو پوشش حوادث
  اقامت در هتل هاي چهار ستاره همراه با صبحانه
  بليط رفت و برگشت هواپيما در مسيرهاي بين المللي و داخلي
  پرداخت تمام هزينه هاي رفت و برگشت فرودگاهي با اتوبوس هاي توريستي
  اهداء نقشه شهرها و مدارك مورد نياز سفر
  گشت و گذار در شهر با اتوبوس هاي مجهز به سيستم تهويه هوا .

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتلخدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک با تخت (4 تا 11 سال)کودک بدون تخت (2 تا 4 سال)
BB6/990/000 تومان9/990/000 تومان6/590/000 تومان6/590/000 تومان

تور 8 روز اسپانیا

کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا قرار دارد و از اعضای اصلی اتحادیه اروپا میباشد . کشور اسپانیا از شمال با فرانسه و از سمت غرب با پرتغال و از جنوب با تنگه جبل الطارق و کشور مراکش همسایه است . این کشور از نظر مرز دریایی با مدیترانه از سمت شرق و با اقیانوس اطلس از غرب و شمال همسایه است. این کشور از مهمترین و پر طرفدارترین نواحی برای تور خارجی میباشد.

آب و هوای کشور اسپانیا

 

آب و هوای کشور اسپانیا در مناطق شمالی معتدل و در نواحی مرکزی ، جنوبی و شرق دارای آب و هوایی مدیترانه ای میباشد . بارانی ترین مناطق این کشور شامل نواحی شمالی و شمال غربی آن میشود . نواحی جنوب شرقی دارای تابستان های خیلی گرم و زمستان معتدل با آب و هوای مدیترانه ای داراست.

نواحی مرکزی اسپانیا تابستان هایی بسیار گرم و زمستان هایی منجمد دارد . کوه های پیرنه آب و هوای کوهستانی بسیار سرد و در نواحی شمال غربی تابستان هایی خنک دارد دارد که تحت تاثیر آب و هوای اقیانوس اطلس میباشد.

تور 8 روز اسپانیا

گردشگری اسپانیا

در 40 سال گذشته گردشگری اسپانیا رشد چشمگیری را تجربه کرده است به نحوی که مبدل به دومین صنعت گردشگری دنیا تبدیل شده است . سال 2006 ارزش گردشگری اسپانیا حدود 40 میلیارد یورو تخمین زده شده .در سال های اخیر مکان های باستانی و فرهنگی ، جایگاه جغرافیایی و مراکز اقامتی و رفاهی اسپانیا سبب شده تا گردشگری به یکی از صنایع اصلی مبدل شود و در عین حال جزو منابع در آمد زا ثابت برای این کشور تبدیل شود. آژانس گردشگری پرستو سیر ارائه دهنده خدمات فروش بلیت هواپیما و برگزار کننده تور های داخلی و خارجی با داشتن آگاهی از تقاضای بالای تور اسپانیا اقدام به برگزاری تور این کشور به صورت تور 8 روز اسپانیا نموده است.

تور اسپانیا

توضیحات تور 8 روز اسپانیا

1.نرخ کودک زیر2سال 10%بزرگسال می باشد

2.شرایط کنسلی درزمان ثبت نام مشخص می گردد.

3.پرداخت50%مبلغ توردرهنگام ثبت نام الزامی می باشد.

4.درصورت افزایش نرخ بلیت هواپیما قبل از حرکت تور،تفاوت آن از مسافردریافت خواهدشد.

5.ضمانت بازگشت به ازای هرنفر40میلیون تومان وجه نقدیاضمانت بانکی به همین مبلغ می باشد.

6.درصورت عدم صدور ویزا توسط سفارت این شرکت هیچ تعهدی را برای صدورویزانخواهدداشت وپس از کسر مبلغ 150یوروالباقی مبلغ مسترد می گردد.

7.مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین از بابت هرنوع ممنوعیت خروج ازکشور برعهده مسافر می باشد،در غیراینصورت مسئول هزینه های مربوط خواهد شد.