• شروع قیمت از: 315.000تومان
  • مدت : 2 شب و 3 روز

تور کویر مصر

از قبل بسیار عبارت تور کویر مصر در بین خدمات مختلف تور های داخلی بارها به گوش ما خورده. اما سوال اینجاست چرا این کویر ، کویر مصر نام گذاری شده و چه چیز آن را اینقدر جذاب کرده تور کویر مصر تا این حد جذاب شده . با آژانس گردشگری پرستو سیر همراه باشید.

مصر اسم روستایی است که در استان اصفهان و در فاصله 45 کیلومتری جندق واقع شده. جمعیت روستا 120 نفر میباشد و بخاطر جایگاه خاص و جاذبه های بی نظیرش ، از فوق العاده ترین منطق گردشگری ایران میباشد. حضور تور کویر مصر در لیست پر طرفدارترین مناطق تور داخلی گواه این ادعا میباشد. بدون شک این کویر شما را محو جادوی خویش خواهد کرد. افسانه های زیادی برای نامگذاری این کویر بعنوان کویر مصر موجود است که شاید معتبرترین آنها داستان مردی به نام یوسف است که بخاطر خشکی این منطقه چاهی عمیق حفر کرد و از برکت چاه و به احترام حضرت یوسف که داستانش در مصر اتفاق افتاد نام کویر مصر را براین منطقه نهادند.

تور کویر مصر

خدمات تور کویر مصر

2شب و 3 روز اقامت در خانه محلی،5 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام،اتوبوس توریستی

برنامه تور کویر مصر

روز اول حرکت شب هنگام به سمت کویر مصر ،روز دوم حدود ساعت 8 به خورو بیابانک میرسیم و بعد از صرف صبحانه در خانه محلی به سمت روستای مصر حرکت میکنیم .پس از شتر سواری به سمت رمل های شنی میرویم و روی شن های گرم کویری پیا ده روی لذت بخشی خواهیم داشت و در کنار آرامش کویر میتوانیم هیجان سافاری و موتورهای ATV را تجربه کنیم.به سمت خانه محلی برمی گردیم و بعد از ناهار و کمی استراحت به سمت دریاچه نمک میرویم .غروب آفتاب را در دریاچه نمک به تماشا مینشینیم و یک شب نشینی عالی به دور آتش همراه با چای ذغالی خواهیم داشت .
در آخر برای صرف شام و استراحت به سمت خانه محلی برمیگردیم .
روز سوم پس از صرف صبحانه به روستای گرمه میرویم و بعد پیاده روی در میان باغ های انار و نخلستانهای خرما و گذشتن از قلعه تاریخی به چشمه ای در دل کوه با ماهیهای کوچک میرسیم …بعد از صرف ناهار به سمت تهران حرکت کرده و حدود ساعت 24:00 به تهران خواهیم رسید.