• قیمت: 420.000تومان
  • مدت : 1شب و 2روز

تور کویر مصر

از قبل بسیار عبارت تور کویر مصر در بین خدمات مختلف تور های داخلی بارها به گوش ما خورده. اما سوال اینجاست چرا این کویر ، کویر مصر نام گذاری شده و چه چیز آن را اینقدر جذاب کرده تور کویر مصر تا این حد جذاب شده . با آژانس گردشگری پرستو سیر همراه باشید.

مصر اسم روستایی است که در استان اصفهان و در فاصله 45 کیلومتری جندق واقع شده. جمعیت روستا 120 نفر میباشد و بخاطر جایگاه خاص و جاذبه های بی نظیرش ، از فوق العاده ترین منطق گردشگری ایران میباشد. حضور تور کویر مصر در لیست پر طرفدارترین مناطق تور داخلی گواه این ادعا میباشد. بدون شک این کویر شما را محو جادوی خویش خواهد کرد. افسانه های زیادی برای نامگذاری این کویر بعنوان کویر مصر موجود است که شاید معتبرترین آنها داستان مردی به نام یوسف است که بخاطر خشکی این منطقه چاهی عمیق حفر کرد و از برکت چاه و به احترام حضرت یوسف که داستانش در مصر اتفاق افتاد نام کویر مصر را براین منطقه نهادند.

تور کویر مصر

خدمات تور کویر مصر

1شب و 2روز اقامت در اقامتگاه بومگردی

رمل نوردی در رمل های زیبای کویر مصر، (شتر سواری، سافاری و موتور ATV با خود مسافر)، بازدید از دریاچه نمک، شب نشینی دور آتش، بازدید از روستای گرمه و دیدن چشمه های کویری و ماهی های آن و قلعه گرمه